Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Prefabrik Ev Nedir ?
Prefabrik Ev Nedir ?

Duvar, pencere gibi tüm parçaları fabrikada üretilen ve inşası için temel kazılması gerekmeyen yapı türüne prefabrik ev denir. Prefabrik evler bir ya da iki katlı olarak istenilen metrekare ve oda yerleşim planına göre hazırlanabilmektedir. Betonarme yapılarda olduğu gibi prefabrik evlerde de ses ve ısı yalıtımı yapılabilmekte, elektrik tesisatı ve kanalizasyon sistemi bulunmaktadır. Yerleşim planına uygun olarak tasarlanabilen Prefabrik evler istenildiği zaman sökülerek başka bir yere de nakil edilebilmektedir.

Ev sahibinin isteğine göre üretilen parçalar monte edilerek ev inşa edilmektedir. Bu sebeple evin özelliklerine bağlı olarak yaklaşık 1 hafta içerisinde kurulumu tamamlanmaktadır. Başka bir inşaat süreci gerektirmediği ve daha düşük maliyetli olduğu için tercih edilen bu evlerin, kullanılan malzemenin niteliğine bağlı olarak ömrü ise ortalama 40 ile 60 yıl arasında değişmektedir.

Teklif Formu

Sitemizde Yer Alan Tüm Metinler Görseller ve Logoya İlişkin Tüm Fikri Mülkiyet Hakları Firmamıza Ait Olup, Yazılı İzin Alınmadan Kullanılması Kesinlikle Yasaktır..!