Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram

Torun Prefabrik

Hakkımızda

2001 Yılında Büyük Hedeflerle Yola Çıkarak Kurduğumuz "TORUN PREFABRİK YAPI TEKNOLOJİLERİ" Üretimine ilk Olarak Prefabrike Konutlar, Ofis ve Yönetim Binaları, Yemekhane Binaları, Sosyal Tesis Binaları, WC ve Duş Binaları, Sağlık Binaları, Acil Yerleşim Binaları, Yatakhane Binaları, Sosyal Tesis Binaları, Hangarlar, Hafif Çelik Konutlar, Hafif Çelik Villalar, Hafif Çelik Eğitim Binaları, Hafif Çelik Oteller, Hafif Çelik Sağlık Yapıları, Hafif Çelik Özel Tasarım Satış Ofisleri, Hafif Çelik Endüstriyel Yapılar, Özel Tasarım Metropol Konteyner ve Yaşam Alanları ve PVC Kapı ve Pencere Sektöründe Faaliyet Göstermek Üzere 2001 yılında kurulmuştur. İstanbul'da, 6.000 Metrekarelik Alana Yayılan, Son Teknolojiyle Donatılmış Tesislerde Üretilen Dünya Standartlarında ve Yüksek Kalitede Ürünlerini Yaygın Bayi Ağı İle Yurt İçinde ve Yurt Dışında Nihai Tüketiciyle Buluşturulmaktadır.

TORUN PREFABRİK Türkiye'de Gösterdiği Başarıların Yanı Sıra Yurtdışında'da Sierra Leone, Bulgaristan, Almanya Urugay, Kuzay Irak, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Ürdün, Libya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Çat, Somali ve Kuzay Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gibi 3 Ayrı Kıtada 15'den Fazla Ülkeye İhracat Gerçekleştirerek Sektördeki Pazar Payını Arttırmakta, Müşterilerine Kaliteli Ürün ve Hizmetler Sunmaktadır.

Firmamız Geniş Ürün Yelpazesiyle Müşterilerimize 20 Yılı Aşkın Süredir Başarıyla Hizmet Vermektedir. Müşteri Memnuniyetini Esas Alarak Çalışan Teknik ve İdari Personel, Müşteri İhtiyacları Doğrultusunda Hızlı ve Kaliteli Çözümler Sunmaktadır. Maximum Kaliteyi Standart Gören Anlayışıyla AR-GE Çalışmalarına Büyük Önem Veren Firmamız, Son Teknolojileri Takip Edilerek Oluşturduğu Makina Parkında, Sıfır Hata Hedefiyle Üretim Yapmaktadır.

Firmamızın Faaliyet Sürdürdüğü Sektöründe, Sunmakta Olduğumuz Ürün, Hizmet ve Benzeri Tüm Faaliyetlerimizde, "Gelen İstekler Doğrultusunda Müşterilerimizle Daha İyi İlişkiler Kurmayı, Aramızdaki İletişimin Daha 'da Güçlenmesi İçin Yasal Mevzuatlara Bağlı Kalmak ve Ekonomik Şartları Göz Önünde Bulundurmak, Çalışanlarımızı ve Paydaşlarımızı 'da Sürece Dahil Etmek Koşuluyla, Tarafımıza Ulaşan Şikayetleri Kısa Sürede Çzümlemeyi, Ürün ve Hizmet Kalitemizi 'de Temel İlkeler Doğrultusunda Geliştirmeyi Benimsemiş Müşteri Memnuniyet Odaklı Bir Firmadır.

TORUN PREFABRİK Profesyonel Çalışma Sistemi İçerisinde, Proje Aşamasında Bilgilendirme ve Yönlendirme İle Yatırımcılara Büyük Avantaj Sağlamaktadır.
Kaliteli Ürün ve Hizmet Bütünlüğü İçerisinde TORUN PREFABRİK Bulunduğu Sektörlerde Deneyimli, Kaliteli, Ekonomik ve Güçlü Bir Firmadır.Hakkımızda

Teklif Formu

Sitemizde Yer Alan Tüm Metinler Görseller ve Logoya İlişkin Tüm Fikri Mülkiyet Hakları Firmamıza Ait Olup, Yazılı İzin Alınmadan Kullanılması Kesinlikle Yasaktır..!